Plastik Palet

Dmr palet olarak uzun yıllardan bu yana paletlerin satışını yapmaktayız. Gebze´den ülkenin her yerine istenilen adetlerde plastik paletlerin gönderimini yapan firmamız aynı zamanda uygun fiyatları da müşterilerine sunmaktadır. Plastik palet plastik malzemeden yapılmıştır. Plastik paletler, dünyanın geri kalanına göre Avrupa´da daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Plastik Paletler, ahşap paletlere göre daha uzun servis ömrü olması, hafif olması ve daha dirençli olması nedeniyle kullanılmaktadır. Plastik paletler nakliye ve işçilik masrafları ayrıca sterilize edilmeme özelliği ile maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Plastik paletlerin çok çeşitlisi vardır. Plastik palet üzerine ne kadar ağırlıkta bir ürünün yerleştirileceği ve nasıl bir uygulama yapılacağını seçmek gerekir. Kapasite ağırlık oranları eşit dağıtılmış yükler konulmalıdır. Bu şekilde daha uzun süreli bir dayanıklılığa sahip olunulabilir.

Plastik palet denilince en uygun fiyatlar için kesinlikle bizi aramalısınız. İletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan Dmr Palet´e ulaşabilirsiniz.