Hakkımızda

Her çeşit ve ölçüde ikinci el plastik palet alım ve satımı faaliyetleri ile siz değerli müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir. Dmr Palet, Başta 2. el ahşap palet olmak üzere, euro palet, çam palet, tahta palet, hurda palet, sıfır palet, çam palet vb satışı yapmaktadır.

Euro Paletler Uluslar arası standartlara uygun ebat ve dayanıklı euro palet satışları da yapmaktayız. Euro paletler her ebatta elimizde mevcuttur. Euro paletlerin dış ölçüsü 1200 × 800 × 144 mm’dir.  Hızlı bir şekilde eskimez ve 2. el olan bir euro palet tamiri yapıldıktan sonra bile rahatlıkla kullanılabilir.

Vizyonumuz:
Müşteri taleplerini birebir karşılayan; zamanlaması, kalitesi ve güvenilirliği mükemmel bir firma olmak.

Misyonumuz:
Dmr palet olarak amacımız; kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanarak; gelişimlere açık, rekabet edebilir kalitede ürünler temin  ederek, müşterilerimizin taleplerini tamamen karşılayabilen bir firma olarak sektörde katma değer yaratmaktır.

Değerlerimiz:
Firmamızı daha ileriye taşıyabilmek amacı ile, önemle üzerinde durduğumuz ilkemiz dürüst bir iş ortamı yaratarak ve elimizdeki kaynakları en iyi şekilde değerlendirerek müşteri odaklı çalışmak ve en üstün müşteri memnuniyetini yakalamaktır.