Euro Palet

Daha fazla ihracat yapan firmaların tercih ettiği palet türü olan Euro Palet ürünü firmamız DMR Palet tarafından üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır. Bu ürün AB tarafından belirtilmiş olan standartlar dahilinde üretilmektedir.Tahtadan yapılan ve 78 özel çivinin kullanıldığı bu paletler, dış ölçüleri standart şekilde olması kaydı ile 120 cm x 80 cm x 14,4 cm olarak üretilir. Standartlardan taviz verilmeden üretilen, buna göre de belgelendirilen ve kullanılan söz konusu paletler neredeyse tüm ihracat firmaları ve üreticileri için en kritik araç gereçler arasında yer almaktadır.

Euro Palet oluşumunda kurutulmuş ahşap kullanılmaktadır. Mantar oluşumu ya da böceklenme gibi sorunları ortadan kaldıran çevre dostu bir üründür.

Kullanımı rahat olan bu ürünler Uluslararası Demiryolları Birliği’nin onayı ile ticaret yapan ülkelerde yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Belirlediği damgalar ile diğer  paletlerden ayrılmaktadır.

Ölçüleri


Euro palet ölçüleri 80*120 olarak belirlenmiştir. Kullanılan malzeme çeşitleri içerisinde kavak ve çam bulunmaktadır. Bu yüzdende ağırlıkları tam olarak belli olmamaktadır. Size özel ölçüler ile de üretim yapabilmekteyiz.

Belli bir ortalama ağırlık söylemek gerekirse 25 ile 30 kg arasındadır.  Ağırlık olarak binden fazla yükü üzerinde barındırmaktadır. Belirli ağırlıkta taşıma kapasitesi sayesinde ticaret için gerekli olan üründür. İkinci el şeklinde paletleri de uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Euro palet Avrupa standartlarına uygun bir şekilde en üst düzey kalite ile üretim yapılarak satışı yapılmaktadır. Hal böyle olunca fiyat konusunda da bir takım farklılıklar meydana gelmektedir.

Dmr Palet olarak bünyemizde bir çok palet çeşidi sizlere sunulmaktadır. Detaylı bilgi ve uygun fiyatlarımız için hemen bizi arayabilirsiniz.